Останні новини
09.04.09 08:04
Шановні колеги! Маємо честь запросити Вас на чергове засідання Вінницької школи лікарів загальної практики - сімейної медицини, яке відбудеться 11 грудня 2018 р. Програма школи розміщена на сайті. Детальніше
Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сайті «Гастроподіум», створеному клініко-діагностичною гастроентерологічною лабораторією Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова та Асоціацією лікарів загальної практики – сімейної медицини Вінницької області.

У розділі «Асоціація лікарів загальної практики – сімейної медицини Вінницької області» Ви зможете ознайомитись з історією створення та функціонування Асоціації, дізнатись про науково-практичні конференції, симпозіуми та інші заходи, що проводились нею в минулому та заплановані на найближчий час.

Розділ «Клініко-діагностична гастроентерологічна лабораторія» присвячений роботі клініко-діагностичної гастроентерологічної лабораторії Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова. В ньому Ви знайдете інформацію про лабораторію та її співробітників, методики, які виконуються в ній, наукові роботи, які ведуться на базі лабораторії, вчених України, що співпрацюють з нею.

Про оригінальну медичну апаратуру для езофагогастро-рН-моніторингу, створену медико-інженерним колективом під керівництвом професора Вячеслава Миколайовича Чорнобрового можна дізнатись у розділі «Апаратура для езофагогастро-рН-моніторингу». Ви можете ознайомитись з описом апаратури та рекомендаціями по її клінічному застосуванню, дізнатись про наукові праці, виконані за її допомогою.

При бажанні отримати більше інформації зв’язатись з нами можна за координатами, наведеними у відповідних підрозділах:

або залишити свої запитання та побажання у «Гостьовій книзі».

Будемо раді, якщо наведена нами інформація зацікавить Вас та допоможе Вам у Вашій роботі!